prefabrik ev fiyatları

BLOG

Pratik Yaşamın Sembolü : Tiny House Evleri

Hayatınızı sadeleştirmek, çevreye duyarlı bir yaşam sürmek ve mali yüklerden kurtulmak istemez misiniz? İşte size Tiny House evleri! Tiny House evler, günümüzde popülerlik kazanan ve hızla yayılan bir yaşam tarzı olarak karşımıza çıkıyor. Hem kompakt hem de şık olan bu evler, küçük boyutlarına rağmen kullanım kolaylığı ve çok sayıda avantaj sunuyor.

Prefabrik Evlerin Belediye İşlemleri - Ruhsatlandırma

Prefabrik evlerin belediye işlemleri, yerel belediyenin yapısal ve imar düzenlemelerine uygunluğunu sağlamak için gerçekleştirilmesi gereken bazı süreçleri içerir. İşte genel olarak prefabrik evlerin belediye işlemleri:

Prefabrik Evler Ağır Kış Şartlarına Dayanaklımıdır?

Evet, prefabrik evler kış şartlarına dayanıklı olarak tasarlanabilir. Prefabrik evler, dayanıklı yapı malzemeleri ve kaliteli izolasyon sistemleri kullanılarak üretildiğinde, soğuk iklimlerde de güvenli ve konforlu bir yaşam sağlayabilir. İşte prefabrik evlerin kış şartlarına dayanıklı olmasını sağlayan bazı faktörler:

Prefabrik Evlerin Teknik Özellikleri Nelerdir

Prefabrik evlerin teknik özellikleri, kullanılan malzemeler, yapısal dayanıklılık, enerji verimliliği ve diğer özelliklerle ilgilidir. İşte prefabrik evlerin genel olarak sahip olduğu bazı teknik özellikler:

2A Prefabrik

Fabrika : Yeşilova Mah. Yeşilova Cad. No:6 Ortahisar / TRABZON
Telefon :+90 462 224 2 224


Merkez : Fatih,Zübeyde Hanım Cd. No:13/E, 61040 Ortahisar / TRABZON
Telefon :+90 462 224 0 224


Artvin Şube: Boğaziçi Mahallesi Yavuz Selim Caddesi No:12 Arhavi ARTVİN
Telefon :+90 466 312 2 555

2A Prefabrik Whatsapp hattı

ARAMA