prefabrik ev fiyatları

Prefabrik Ev Alırken Dikkat

Prefabrik Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

1. Duvar Kalınlığı ve Özelliği

Prefabrik evin duvar modüllerinin kalınlığı ve kalitesi oldukça önemlidir. Daha kalın ve kaliteli malzeme ile yapılan duvar ses ısı ve dayanıklılık açısından önemlidir.

 

2. Çatı, En Çok Dikkat Edilmesi Gereken Yer 

Genel itibari ile prefabrik ev kullanıcılarının şikayetlerinden en fazla nasiplenen bölüm çatıdır. Yağmur kar suları veya rüzgar direnci ile alakalı problemler çıkabilmektedir. Bu yüzden yapımına, şekline ve malzemesine en titiz şekilde müdahil olmanız gereken yerlerden birisidir çatı. Proje yapan firma ile sorunsuz bir çatı için gerekli olan şeyleri öğrenerek bu şekilde yapılması önerilir. Ayrıca çatı malzemesi ile çatı izolasyonu da önemlidir.

 

3. Fiyat Farklılıklarına Dikkat Edin 

Piyasada Prefabrik ev için birbirinden çok farklı fiyatlara sahip evler görmek mümkün, burada dikkat edilmesi gereken şey fiyatların neden farklı olduğunu iyi tespit etmek olacaktır. 1. maddede belirttiğimiz gibi duvar kalınlığı duvar dış Cephenin hangi malzemeden olduğu, pencerelerin hangi marka ve malzeme olduğu gibi birçok etken hemen hemen birbirine aynı olan evlerin fiyatlarının farklı olmasına yol açacaktır. Prefabrik ev alırken fiyatlara dikkat etmek ve iyi analiz etmek önemlidir. Bolca araştırma yapmak ve sadece evlerin fiyatlarını değil içeriğini ve kullanılacak malzeme cinslerini de sormak olacaktır. Mutlak ve mutlak teknik şartname talebinde bulunun.


4. Kaliteli Usta ve Malzeme

İzinler tamam ise sıra geldi prefabrik ev yapım aşamasına. Prefabrik Ev alırken bilmeniz gerekenler içinde en önemlilerinden biriside ustanın kalitesi, kullanılan malzemenin kalitesi ve işe olan ehemmiyetidir. Bunun içinde satıcı firma ile bu konuda görüşmelerde bulunun. Prefabrik montaj esnasında ustaların yanında bulunmaya özen gösterin. 

2A Prefabrik

Fabrika : Yeşilova Mah. Yeşilova Cad. No:6 Ortahisar / TRABZON
Telefon :+90 462 224 2 224


Merkez : Fatih,Zübeyde Hanım Cd. No:13/E, 61040 Ortahisar / TRABZON
Telefon :+90 462 224 0 224


Artvin Şube: Boğaziçi Mahallesi Yavuz Selim Caddesi No:12 Arhavi ARTVİN
Telefon :+90 466 312 2 555

2A Prefabrik Whatsapp hattı

ARAMA